#
Image
Witaj na naszej stronie.

Wytaczarka Gniazd Zaworowych

Wizyt: id ogłoszenia: 26923 (853511). Ogłoszenie zostało zamieszczone: 2006-11-02 (12: 29). wytaczarka do gniazd zaworowych serdi 100-serdi 100. Lider w obróbce skrawaniem gniazd zaworowych-Uniwersalna Wytaczarka Gniazd Zaworowych zetpe. Metodą) płaszcza wodnego. 06. Wytaczarka do gniazd zaworowych firmy Berco” 07. Obróbka gniazd zaworowych. 08. Sklep z częściami na ul. Parowcowej.

Regeneracji gniazd zaworowych w głowicach różnego typu silników. Wytaczarka specjalna Typ serdi-101 (do gniazd zaworowych) szt. 1. To najdokładniejsza wytaczarka do gniazd zaworowych na rynku! Zalety/korzyści. Szybka i łatwa instalacja głowicy; system stałego pilota zapewnia.
Do gniazd zaworowych serdi err, Polska,, sty 10 08: 45, Jak podbić pozycję ogłoszenia na liście ogłoszeń? Ogłoszenie zostało wyróżnione. Do ŁoŻysk gŁÓwnych-tecnodue wytaczarka do korbowodÓw kwick way wytaczarka do gniazd zaworowych serdi err.
Do gniazd zaworowych serdi err. Kategoria: Wytaczarki. Region: cała Polska. Opis: maszyna w bardzo dobrym stanie technicznym SERDi typ err. I honownica. Pierwsza wytacza otwór w cylindrze na żądany wymiar. Wymianę gniazd zaworowych. Przerabianie zaworów do nietypowych silników. Wciągnik przejezdny z ręcznym napędem podnoszenia-Wytaczarka do cylindrów-Gładziarka do cylindrów-Frezarka do gniazd zaworowych (przenośna) 55 mm. Na wiertarko-frezarce (wytaczarka)-elektrodrążenie wgłębne. Szlifowanie i docieranie gniazd zaworowych-dorabianie i wymiana gniazd. Wytaczarka gniazd zaworowych vgs 20-zakres średnic gniazd: 14-64 (mm); zakres średnic prowadnic: 4-13 (mm); max. Długość głowicy: 1300mm; Wytaczarka gniazd zaworowych vgs 20 (Steelpress); urządzenie pomiarowo-kontrolne do obsługi tachografów analogowych i cyfrowych utp-10 (matt automotive).

Image